Coraz więcej nowoczesnych budynków użytkowych

Łódź należy do miast prężnie rozwijających się na rynku nieruchomości. Ciągły napływ nowych mieszkańców sprawia, że nowe mieszkania się niezbędne. Największe zapotrzebowanie jest na lokale pod wynajem, których poszukują studenci. Łódź to też miasto, które dobrze rokuje pod względem biznesowym. Idealna lokalizacja w centralnej Polsce oraz najważniejsze węzły komunikacyjne pozwalają na prowadzenie firmy o różnym profilu. Lokalni deweloperzy starają się pogodzić obie sprawy, budując nowoczesne budynki użytkowe z wydzieloną częścią biurową i mieszkalną oraz osiedla mieszkalne, gdzie rozwijają się kolejne dzielnica miasta.

Przykładem takiej inwestycji jest Osiedle Nowe Polesie. Kompleks mieszkalny obejmuje sześć budynków, każdy czteropiętrowy, w których łącznie jest aż 225 mieszkań. Dostępne są lokale o różnej wielkości, od mniejszych o powierzchni poniżej 40 metrów, do przestronny dziewięćdziesięciometrowych apartamentów. Podziemna hala garażowa obejmuje ponad 130 miejsc postojowych, kolejnych sto znajduje się wokół tej części osiedla. Wszystkie budynki zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zadbane i chronione przez całą dobę budynki mają gwarantować wygodę i bezpieczeństwo swoim mieszkańcom.

hala

Osiedle Nowe Polesie to ogromna łódzka inwestycja. Ponad 850 mieszkań w 24 nowoczesnych budynków ma zapewnić komfort mieszkaniowy mieszańcom miasta. Obiekty wyposażone są w najnowsze technologie. Inwestor powstawiał też na wygląd budynków, by Łódź nie kojarzyła się już wyłącznie ze zniszczonymi halami przemysłowo-produkcyjnymi, a z nowoczesnymi obiektami mieszkalnymi. Wokół kompleksu powstają punkty handlowe i usługowe. W pobliżu znajdują się również szkoły oraz placówki medyczne. Dużym plusem osiedla jest na pewno jego lokalizacja, bo bardzo łatwo można dojechać do Śródmieścia oraz na lotnisko im. Władysława Reymonta. Nie można też pominąć faktu, że w pobliżu jest rezerwat leśny Polesie Konstantynowskie, które jest idealnym miejscem na aktywny wypoczynek oraz rodzinne spacery.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz