Kolejne centrum handlowe w Łodzi

Łódź ma nowe centrum handlowe. Na początku grudnia swoją działalność rozpoczął Street Mall Vis à Vis Łódź. Na prawie 6 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej działa duży hipermarket oraz kilka lokali usługowych o różnym asortymencie. W Vis à Vis można zrobić szybkie zakupy w drodze z pracy do domu. Nie jest to dużych rozmiarów galeria handlowa, dlatego kolejki są mniejsze. Sklep z artykułami wyposażenia domu, kosmetyczny, odzieżowy oraz piekarnia to nie ostatnie punkty, jakie będą czynne w tym łódzkim centrum. Kilka lokali do wynajęcia nadal czeka na najemców. Niewykluczone, że zostaną one zaadaptowane na obiekty użyteczności publicznej, np. placówkę bankową.

Street Mall Vis à Vis Łódź położone jest w ważnym punkcie miasta, bo wśród największych łódzkich osiedli mieszkaniowych, a to właśnie tam małe centra handlowe są bardzo potrzebne. Ponadto dzielnica Bałuty znajduje się niedaleko głównych węzłów komunikacyjnych, co przyciąga klientów z innych obszarów miasta. Z tych właśnie powodów lokal w galerii handlowej może być opłacalną inwestycją. Dla wygody klientów tuż przy centrum znajduje się parking z 100 miejscami postojowymi. Nie jest przesądzone czy niektóre pomieszczenia nie zostaną zaadoptowane na biura lokalnych przedsiębiorstw, gdyż wiele firm potrzebuje swoich oddziałów w często odwiedzanych punktach.

biura łódź

Centrum Vis à Vis zostało otwarte jeszcze przed świętami, by zapewnić mieszkańcom Łodzi więcej możliwości na zrobienie większych zakupów. Ponadto obiekt powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie lokalnego rynku handlowego. W dynamicznie rozwijających się dzielnicach dużych miast, ciągle są potrzebne nowe lokale handlowe. Budowa centrum handlowego trwała 10 miesięcy. Przestronny i funkcjonalny budynek zaczęto budować w lutym, by zdążyć przed świętami. Wielkie otwarcie miało miejsce 6 grudnia 2014, czyli w popularne, zwłaszcza wśród dzieci, Mikołajki. Flagowym hasłem Vis à Vis jest łatwość i szybkość zakupów, ma to zachęcić okoliczną społeczność do regularnego odwiedzania kompleksu handlowo-usługowego.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz